TIKANIK AÇMA

Pimaş Borular Neden Tıkanır?

KAYSERİDE Pimaş boruları daha çok hatalı kullanım sonucunda tıkanmaktadır. Pimaş giderlerine gönderilen bazı cisimlerin, belli bir zaman sonucunda üst üste binmesiyle tıkanık oluşur ve su giderden geçmez. Bunun dışında en çok meydana gelen pimaş tıkanıklığı nedenlerinden biride, inşaat yapımında kullanılan malzemelerin giderlere atılması ile pimaş hattına birikme olması ve suyun akışına engel olmasıdır. Bunlar gibi durumlar pimaşlarda oluşan tıkanıklıkların en çok rastlanan nedenlerindendir.

KLOZET TIKANIGI AÇMA

Tuvalet borusu takanıklığı genellikle içerisine borudan geçemeyecek büyüklükte nesneler atıldığı zaman tıkanır yada tuvaletinizin boru çapı daraldığı içinde tıkanmış olabilir. Peki tuvalet borusu nasıl temizlenir, kendi kendinize açmak için tuvaleti tıkanan kişiler genellikle kimyasallara başvururlar ama malesef kimyasallar tıkanık bir tuvaleti açmak için yeterli değildir bunun yerine açma teli yada bir tuvalet pompası ile sorun küçük bir sorun ise çözebilirsiniz.

Tuvalet pompası ile denediniz yine açılmıyorsa çok yapılan hatalardan birisi olan tuvaletin borusunu demir çubuk tahta çubuk gibi nesneler ile açmaya çalışmayınız.KAYSERİ Demir çubuk yada sopalar ile açmayı deneyen kişiler malesef genellikle tuvaletin hemen altında kokuyu önlemek için konulan S şeklindeki boruyu kırarak işin dahada büyümesine sebep böyle özellikle düşük zeminlerde dolgu zeminlerde S şeklindeki kırılan boruyu değiştirebilmek için tuvalet taşını kırmak gerekir. Sizde işi büyütmeden tıkanmış olan tuvaletinizi açtırmak için bu işi yapan birisinden yardım almanız daha mantıklı olacaktır.

KAYSERİ ÖZGÜVEN TESİSAT tüm ilçelerde tuvalet borusu temizleme hizmeti vermektedir, tuvaletteki sorun neyse en kısa sürede gerekli tüm ekipmanlarımızla birlikte evinize işyerinize gelerek teknolojik makinelerimiz ile tıkanan tuvalet sorununuzu çözüyORUZ.

EN YAKIN TIKANIK AÇMA

KAYSERİ Pissu, Atıksu gibi giderlerin tıkanması yaşam kalitemizi ve sağlığımızı ciddi şekilde ayarladığınız bir faktördür. Oluşan tıkanıklıklar rahatsız edici pis kokular yayarken hijyen odaklı bölgede  son derece tehlikelidir.

Tıkalı giderler aynı zamanda bakteri yuvasıdır. Temas etme veya soluduğumuz havaya karışarak çok ciddi bulaşıcı hastalıklara neden olabilir.bunun için bizi arayın

GENELLİKLE Basit Kimyasallar ile sorunun giderilmesi zor olan Yaygın Yöntem olmasina Karsin bu kimyasalların tehlikeleri sağlığa verdikleri Zarar daha fazladır ettik. Yaşadığın yerde mevcut olması ve bu kimyasalların bulunduğu durum daha tehlikeli bir hale getiriliyor.

Tıkanıklık Temizleme uzman kayseri tesisatçı işidir. Sorunun sebebi geleneksel bileşenler, imalatta oluşan hatalar, yanlış veya eğimi doğru hesap kuruluyor. Gider borusu görüntüleme aygıtları ve kanal açma makinaları kolay kolay bir aygıtları çözülür.

Sağlığınızı riske atmayın, özgüven tesisat Su Tesisat ekibi olarak yedi gün / yirmi dört saat uzman ekibimiz ile kayserinin her servisi hizmet veriyoruz.

hemen ara