KAYSERİ SU BORUSU TAMİRİ

kacak-su-tamiri

KAYSERİ SU BORUSU TAMİRİ

Eylül 19, 2019 KAYSERİ SU BORUSU TAMİRİ için yorumlar kapalı By rfy7d

Kayseri su borusu tamiri, eskiden kırılan dökülen duvarlar, parçalanan fayanslar, ardından çıkan temizlik derken, vaktimizin çoğu bunlarla uğraşmakla geçerdi. Şimdi firma olarak değerli vaktinizi size geri veriyoruz. Duvarınızı kırmadan su sızıntısının tam olarak nereden geldiğini tespi edebiliyoruz. Son teknoloji cihazlarla su kaçağı nereden kaynaklanıyorsa arayın bizi bulalım. Su sızıntısına neden olan kırık veya kaynak yerinden ayrılmış borular duvarlarınız içerisinde veya alt katın tavanında su sızıntısına neden olmaktadır.

Bu tür su kaçaklarının yerini hiçbir yeri kırmadan tespit edebilmek için hem alanında uzman hem de cihazlar olması gerekir. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız internet sitemiz üzerinden de sizlere hizmet veremeye başlamıştır. Su tesisat borularındaki kaçakları bulmak son derece kolay olmayan bir iştir. Eskiden olsa banyonuzu veya mutfak fayanslarınızı kırarak kaçak neredeyse o noktaya kadar kırılır tekrar baştan yapılırdı. Kayseri su borusu tamiri Belki de yapılırken arıza tam teşhis bile edilemezdi. Şimdi teknolojinin gelişmesi ile önce kaçağın yerini tespit etmek gerekir. Sabır isteyen bir iş olduğu için ustalarımız size gereken özeni göstermektedirler. Sizlerden de ricamız su kaçak arama ekibimize gereken yardımları yapmanızdır.

Kaçak arama sırasında sabırsız müşterilerimiz ekibimizin işini kolaylaştıracak yerde zorlaştırmaktadır. İstanbul tesisat ekipleri su sızıntısını bazen 20 dakikada bazen de 5 saat içerisinde bulabilirler. Bazen de dairenizde kaçak olmadığını söyleyebilirler. Bu gibi durumlarda yan daireden veya iki kat üstünüzden su sızıntısı olabilir. Böylelikle banyonuzu kırmaktan kurtarabilirsiniz. Kırmadan su borusu tıkanıklarınızı açıyoruz. Son sistem kameralı cihazlar ve robot makinelerin sağladığı kolaylıkla su kaçak probleminizi çözer. Size sadece bize ulaşmak kalır.

SU BORUSU TAMİRİ

Su borusu tamiri, su kaçıran borunun tespitinden daha sonra kimyasal ilaç uygulanacak kaçağın bu tarzda bir tamire uygun olup olamadığı belirlenir. Sonrasında kaç litre ilaç kullanılacağı hesaplanır. Bu hesap yapılırken 50 litre suya 1 litre ilaç ilave edilerek hesaplanır. Daha sonra su kaçağını tamir eden kimyasal bir kova içerisinde üzerine su katılarak seyreltilir. Bu işlemde önemli olan tesisat boruları içerisinde dolaşan su hacmini doğru hesaplayabilmekteyiz. Su test pompası kullanarak daha sonra kovadaki ilacı tesisatın içerisine gönderiyoruz. Kullanacağımız basınç değeri yaklaşık olarak 6 bar seviyelerinde olmalıdır. Daha sonra da Manometre de kaçak sabitlenince ye kadar ilaç basmaya devam edilir. Manometredeki gösterge sabitlenince su basmayı durdururuz. Kaçağın kapatılması gerektiğini düşünüp hemen tesisatın içindeki ilaçlı suyu boşaltmayın. İlacı tesisatın içerisinde bir gün kadar bekletip daha sonra dışarıya boşaltabilirsiniz.

SU BORUSU TAMİR

Su borusu tamir, Mevsim ister yaz olsun, ister kış evimizdeyken başımıza gelmesini istemediğimiz bir konu varsa o da tadilat gerektiren bir durumun meydana gelmesidir. Bu gibi tadilat gerektiren durumlardan biri de patlayan su borularıdır. Su borusu tamiri patlamasının bir kaç nedeni birden vardır. Bu nedenlerin başında yer alan yıpranmış eski tesisat boruları ve kalitesiz kullanılmış malzeme gelir.

hemen ara