KAYSERİ LAVABO TAMİRİ

KAYSERİ LAVABO TAMİRİ

Eylül 15, 2019 KAYSERİ LAVABO TAMİRİ için yorumlar kapalı By rfy7d

Kayseri lavabo tamiri firması, olarak uzun yıllara dayanan tecrübesi ve gelişen teknolojiye kendini adapte etmiş uzman çalışanlarıyla her türlü lavabo tamir, sıhhi tesisat, su tesisat işlerinizi tamir ve montaj hizmetlerini modern çalışma anlayışıyla güvenilir ve garantili bir şekilde yapmaktadır. Son yıllarda üretilen değişik tarz musluk lavabo ve klozetler yeni montaj şekilleri ile eski ustalara zor anlar yaşatmakta. Çünkü belirli bir yaştan sonra insan kapasitesini aşan işlere pek girişmek istemiyor. Gün geçtikçe gelişen sistemler bu alanda ustaları yeni bilgileri öğrenmek zorunda bırakıyor. Lavabolar değişik modellerde bulunabilir. 

KAYSERİ AYAKLI LAVABO TAMİRİ

Ayaklı lavabo dediğimiz lavabo tiplerinde duvara vidalanan kısım ile birlikte düşmemesi ve oynamaması için birde sütun şeklinde ayak bulunur. Lavabonun bu kısmına oturacak şekilde oyuk kısmı vardır sağlamlık açısından yararlı olur ve sifon-musluk bağlantılarının çirkin görüntüsünü gizler. Diğer tip ise yarım ayak lavabodur. Bu modelde iki vida ile duvara monte edilir ve musluk bağlantılarının olduğu kısmı kapatan yarım ayak lavaboya yaylı kanca ile tutturularak havada durması sağlanır.

Bunların dışında birde Hilton tipi lavabolar vardır ki lüks hayatın simgesi haline gelmiştir. Özellikle eskiden bu tip lavabosu olan evler hep lüks evler olurdu şimdi yaygınlaştığı için her yerde görmek mümkün. Bu lavabolar tıpkı mutfaktaki evyeler gibi büyük ve sadece lavabo kısmı değil tezgah gibi yanları da seramik olan lavabolardır.

Duvara monte edilen ayaklar vasıtası ile yada dolap üstüne koyularak montajı yapılır. Gerçi şimdilerde set üstü lavabolar oldukça rağbet görmekte. Şık ve değişik tasarımlar insanları bu tarz lavabolara yöneltmekte. Ancak dezavantajları da yok değil. Mesela set üstü olduğu için suyun döküldüğü kısmın dışına su sıçraması dolabı sürekli silmek zorunda bırakıyor. Bu yönüyle dikkatli yıkanmanın gerektiği lavabolar rahat hareket etmeye engel. Fakat yeni yapılan tüm yapılarda hemen herkes bu set üstü lavaboları tercih etmekte.

Seçimimizi yaparken ekonomik lavabo arıyorsak en uygun olanı duvara vidalanan ayaksız tek lavabo olarak satılanlardır. Lavabo takma işi de kolaydır ve gayet kullanışlıdır. Fakat görüntüye de önem veriyorsanız uygun fiyat ve şık lavabo diyorsanız yarım ayak lavabo tercih edebilirsiniz. Alt kısmı kapalı olduğundan musluk bağlantıları görünmez ve havada duran ayak hoş bir görüntü sağlar fiyatı da uygundur, her yere de kullanılabilir.

hemen ara