KAYSERİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

KAYSERİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

Eylül 11, 2019 KAYSERİ SU KAÇAĞI TESPİTİ için yorumlar kapalı By rfy7d

ÖZGÜVEN Tesisat, son teknolojisi ile kapsamlı çalışarak su kaçaklarını noktasal tespit eden cihazlı tesisat firmasıdır. Cihazlar suyun aktığı yeri tespit ederek mevcut kaçağı kamera yardımıyla Su Kaçağı Tespit etmektedir. Kayseri Su Kaçağı Tespiti başta hizmet vermek üzere; Avrupa’nın her yerinden rahatlıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

KAYSERİ ilinde Su kaçağı tespiti, başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Size en yakın ekibimizi aynı gün içerisinde gönderiyoruz; kısa zamanda işlem, uzun vadeli çözüm sunuyoruz ÖZGÜVEN Tesisat tecrübeleri ve eğitimli ekibine güvenmektedir

KAYSERİ Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağının bulunduğu bölgelerde örnek verecek olursak; evlerde tavandan su damlacıkları dökülür ve banyo, tuvalet gibi yerlerinde su birikintileri meydana gelir. Su kaçağı yüzünden eviniz zarar görebilir kullanılamaz hale gelebilir. Kayseri Tesisat İstanbul da oluşacak problemleri de Kırmadan, dökmeden cihazlar ile suyun aktığı yeri tespit ederek mevcut kaçağı kamera yardımıyla Kırmadan Su Kaçağını Tespit etmektedir. Elimizde bulunan cihazlar üç ayrı gruba ayrılmaktadır. Su Kaçaklarını Kırmadan kameralı, bilgisayarlı ve akustik dinleme cihazları ile bulmaktayız aynı gün içerisinde tamirat hizmet veriyor ve gereken tamiratı noktasal tespit ederek sizleri ekstra masraf çıkarmaktan kurtarıyoruz. Kırmadan noktasal kamera tespitimize örnek verecek olursak pimaşlarda tıkanıklıktan oluşan hasar sonuçlarında Su Kaçakları Tespiti kamerayla görüntülenerek bölgedeki hasara göre tadilat yapılmaktadır. Uzun süre müdahale edilmeyen su kaçakları yapıya oldukça zarar verebiliyor bu nedenle vakit kaybetmeden Su Kaçak Tespitini yüksek teknolojimizle güvenli ve Kırma işlemi olmadan tamir ettirmelisiniz.

Kırmadan su kaçağı tespitlerinde kullandığımız Cihazlar;

TERMAL KAMERA: Temel olarak ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile İç Mekan Su Kaçağı Tespiti, kalorifer tesisatı sıcak suyun geçtiği boruların yerini tespit edebilmesi için kullanılan cihazdır. Termal kamera ile sıcak su tesisatlarının geçtiği alan tespit edilir ardından akustik dinleme cihazımızla gerekli nokta atışıyla denetleme sonucu sağlama alınmaktadır. Böylelikle su sızıntısını noktasal tespit edilmiş olunur. Termal Kamera yüksek kaliteli herhangi bir markaya sahip olsa da değişmeyeceği özelliği yardımcı bir cihaz olmasıdır. Bu cihazla aynı zamanda atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve Pimaş Açma işlemindeki sorunları tespit ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit etmemiz dışında tıkanıklık gibi karşılaştığımız durumlarda çoğunlukla kullandığımız cihazlardan biridir fakat yardımcı görevi olarak kullanılmaktadır.

Young plumber fixing a sink

Kayseri Akustik Dinleme Cihazı

Su Kaçağı Tespiti için en kapsamlı cihaz Akustik dinleme cihazıdır diyebiliriz. Cihaz Temiz su kaçakları için kullanılır aynı zamanda en hassas verileri dahi net verebilen alettir diğer cihazlardan ayıran özelliği bu olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Bu cihaz; Tüm servis personellerimizin ancak uzun eğitim sonrasında kullanabilmektedir.

hemen ara